MMAT Agro Technology

Firma MMAT powstała w 1994 roku. Założycielem przedsiębiorstwa jest Marian Mikołajczak. Nasz zakład mieści się w Gronówku koło Leszna. Jest to niewielka miejscowość w gminie Lipno, położona 10 min jazdy samochodem od drogi krajowej nr S5. Do roku 2010 firma funkcjonowała pod nazwą Polskie Rozpylacze Szczelinowe.

Celem naszej firmy jest dostarczanie rolnikom najwyższej klasy rozpylaczy do aplikacji środków ochrony roślin oraz nawozów płynnych. Skupiamy się przede wszystkim na tworzeniu dysz opryskowych, jest to wąska specjalizacja, której poświęcamy całą energię. Zdobyta wiedza i doświadczenie na przestrzeni ostatnich 30 lat połączone ze sposobem wytwarzania, kontrolą jakości oraz naszym wielkim zaangażowaniem stawia nas w ścisłej czołówce producentów rozpylaczy.

 

W ofercie posiadamy rozpylacze Standardowe RS, Antyznoszeniowe AZ, Antyznoszeniowe dwustrumieniowe AZT, Eżektorowe EŻ, Eżektorowe kompaktowe EŻK, Eżektorowe kompaktowe z podwójnym strumieniem cieczy EŻK TWIN oraz końcówki rozlewowe KR5 do aplikacji nawozów płynnych. Ponadto rozszerzyliśmy produkcję o rozpylacze wirowe RPS oraz deflektorowe RDF.
Stawiamy na nieustanny rozwój, dlatego też unowocześniamy procesy produkcyjne, inwestujemy w rozwój pracowników, szukamy nowych, niebanalnych rozwiązań, które bezpośrednio przyczyniają się do podnoszenia jakości oferowanych produktów, czego potwierdzeniem są atesty ENTAM przyznane przez instytuty JKI z Braunschweigu oraz przez poznański PIMR.

Bardzo ważne dla nas jest również to, że rozpylacze MMAT zdobyły uznanie wśród rolników. Nasi doradcy cały czas współpracują z producentami rolnymi, pomagają rozwiązywać problemy związane techniką opryskową oraz dobierać optymalne parametry pracy. Przeprowadzane rozmowy i konsultacje inspirują nas do konstruowania nowych rozpylaczy.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

Wojciech Mikołajczak