Zwroty i reklamacje

Zwroty, wymiany i reklamacje w Sklepie internetowym MMAT AGRO TECHNOLOGY

Szanowny Kliencie, jeżeli znalazłeś się na tej stronie, oznacza to, że najprawdopodobniej coś poszło nie tak w realizacji zamówienia i nie jesteś zadowolony z dokonanego zakupu.
Poniżej zamieściliśmy informacje, które pozwolą Ci szybko i wygodnie dokonać zwrotu towaru w ramach odstąpienia od umowy lub złożyć reklamację.

I. Zakupione produkty:
dotarły do mnie uszkodzone;
dotarły do mnie inne, niż zamówiłem;
dotarły do mnie i są niezgodne z umową.

W takim wypadku, możesz skorzystać z możliwości reklamacji.

REKLAMACJE

1. Konsumentowi oraz Przedsiębiorcy na prawach konsumenta w razie braku zgodności towaru z umową przysługują uprawnienia określone w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Uprawnienia te zostały szczegółowo opisane w Regulaminie Sklepu dostępnym pod adresem: www.mmat.pl

2. W celu dokonania reklamacji należy wypełnić Formularz reklamacji dostępny pod adresem mmat.pl, bądź w inny sposób opisać niezgodność towaru z umową i przesłać zgłoszenie na adres pocztowy:
MMAT AGRO TECHNOLOGY Wojciech Mikołajczak,
64-111 Lipno, Gronówko 23a
lub poczty elektronicznej biuro@mmat.pl wskazując numer telefonu do kontaktu.

3. Przedstawiciel Sklepu skontaktuje się z Tobą w celu umówienia daty odbioru reklamowanego towaru przez firmę kurierską. Reklamowany towar przesyłany jest do Sklepu na koszt Sprzedawcy.

4. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (np. z powodu wyczerpania nakładu), Sklep zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

5. Zwroty należności realizowane są przelewem bankowym. W przypadku zapłaty przez system płatności DotPay zwrot następuje na numer rachunku, z którego dokonano zapłaty. W innych przypadkach na numer konta podany w Formularzu zgłoszenia reklamacji.
6. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni.

II. ZMIENIŁEM ZDANIE I CHCIAŁBYM WSZYSTKIE LUB CZĘŚĆ PRODUKTÓW ZWRÓCIĆ

W takim wypadku, możesz skorzystać z możliwości odstąpienia od umowy i zwrotu towaru.

ZWROTY

1. Konsument, a także Przedsiębiorca na prawach konsumenta ma prawo zwrócić zakupiony w sklepie towar bez podawania przyczyny, na zasadach opisanych w ustawie z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki. Uprawnienia te zostały szczegółowo opisane w Regulaminie Sklepu dostępnym pod adresem: www.mmat.pl

2. W celu dokonania zwrotu towaru należy wypełnić Formularz odstąpienia od umowy dostępny pod adresem www.mmat.pl (można również użyć innego dostępnego formularza zwrotu lub ) i przesłać zgłoszenie na adres pocztowy: MMAT AGRO TECHNOLOGY Wojciech Mikołajczak, 64-111 Lipno, Gronówko 23a lub poczty elektronicznej biuro@mmat.pl Do zachowania wymaganego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

3. Następnie nie później niż w terminie 14 dni od przesłania zawiadomienia o odstąpieniu (formularza zwrotu) należy przesłać zakupiony towar na adres: MMAT AGRO TECHNOLOGY Wojciech Mikołajczak, 64-111 Lipno, Gronówko 23a.

4. Koszty przesyłki zwracanego towaru ponosi Kupujący. Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem.

5. Sposób opakowania i przewozu zwracanych towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy. Towary powinny być odpowiednio zapakowane oraz zabezpieczone.

6. Procedura zwrotu dotyczy tylko towaru, który nie nosi widocznych śladów eksploatacji (możliwość zapoznania się z przedmiotem).

7. Niedostosowanie się do powyższych zaleceń będzie podstawą nieuwzględnienia zwrotu towaru.

8. Zwroty należności za towar realizowane są przelewem bankowym. W przypadku zapłaty przez system płatności DotPay zwrot następuje na numer rachunku z którego dokonano zapłaty. W innych przypadkach na numer konta podany w Formularzu odstąpienia od umowy.

Formularz odstąpienia od umowy

Formularz reklamacji